O firmie

FIRMA DZIŚ

Kim jesteśmy

Jesteśmy pochodzącą ze Śląska Cieszyńskiego rodzinną firmą, specjalizującą się w poliuretanowych izolacjach natryskowych. Nieustannie budujemy naszą pozycję na rynku ociepleń natryskowych pianką poliuretanową w oparciu o doskonałą znajomość branży, najwyższą jakość wykonania, a także rzetelne podejście do klienta. Kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie i rozwój naszej kadry. Wiemy jak dużą wartość dla klienta stanowi wprowadzanie nowych technologii i materiałów wykorzystywanych przy stosowaniu izolacji pianką poliuretanową. Wiedza i zasady te stanowią podstawy naszej działalności. Przekładają się bezpośrednio na najwyższą jakość i terminowość realizowanych zleceń.

Kilka lat temu firma postanowiła rozszerzyć działalność wzbogacając ofertę o wykonanie i montaż bram wraz z ogrodzeniami. W niedługim czasie, zyskaliśmy pozycję i uznanie klientów. Zawdzięczamy to wysokiej jakości realizacji oraz szerokiej ofercie w której możecie znaleźć Państwo ogrodzenia panelowe, siatkowe, drewniane, klinkierowe i inne. Nasze projekty obejmują także realizację bram i kojców.

Nowoczesny i stale wzbogacany park maszynowy pozwolił na dalszy rozwój na rynku budowlanym i oferowanie wciąż nowych usług. Dzięki temu jesteśmy firmą która może zaoferować kompleksowy zestaw usług które mogą być wykorzystane podczas budowy nowych lub renowacji istniejących zabudowań.

nasza oferta
Dlaczego my?

Jesteśmy firmą od lat działającą na polskim rynku, aktualnie rozwijającą się w szeroko rozumianej branży budowlanej. Oferowane przez nas usługi są realizowane przez profesjonalistów, wykonywane na najwyższej jakości materiałach a co najważniejsze, z gwarancją terminowości i jakości wykonania. Kładziemy duży nacisk na satysfakcję klienta i wykonanie realizacji z najwyższą starannością. Charakteryzuje nas dbałość o każdy detal wykończenia i terminowe zakończenie każdej realizacji.

Przed realizacją natryskowej izolacji poliuretanowej wykonujemy bezpłatne pomiary laserowe i wycenę, oferując konsultacje i sugestię najlepszych rozwiązań ze strony naszego fachowca. Jest to niewiążące i nie zobowiązuje Państwa do nawiązania współpracy z nami.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszych usług, gwarantowanie wykonanie izolacji natryskowej pianką poliuretanową przez fachową kadrę przy użyciu najwyższej jakości materiałów i sprzętu.

Wykonane przez naszą firmę izolacje objęte są gwarancją najwyższej jakości i trwałości, podobnie jak certyfikowane produkty na których pracujemy.